7894 - Fiberoptisk Ethernet-omformer sett for EMI-skjermede rom og Faraday-bur

EMI-skjermet rom og Faraday burm gjennomføring for høyhastighets RS232C / Ethernet / UTP kommunikasjonsforbindelser.

Vår 7894 - Fiber-Optic Ethernet-omformersett tilbyr et gjennomspill på skjermet rom for høyhastighets RS232C / Ethernet / UTP kommunikasjonsforbindelser. Ethernet fiber Media Converter brukes til å konvertere et RS232C / 10 / 100Base-T signal til et 10 / 100Base / RS232C optisk signal, slik at du kan bruke Internett-tilkoblingen din eller for eksempel videokamera-tilkoblingen inne i eller utenfor Faraday-buret mens Opprettholde over 140 dB romdemping.

Settet består av to skjermede fiberoptiske omformere, bølgelederpassasje og 5 meter fiberoptisk kabel.

Et optisk fiberstyringslys (høyfrekvens) styrer ikke magnetiske og elektriske bølger. Så signalene fra buret blir ikke transportert til utsiden av buret, eller omvendt, fordi den optiske fiberen ikke fungerer som en antenne.

Feedthrough sett for skjermede rom og Faraday bur.
Feedthrough sett for skjermede rom og Faraday bur

Feedthrough sett for skjermede rom og Faraday bur.
Feedthrough sett for skjermede rom og Faraday bur. Enheten utenfor Faraday-buret er koblet til enheten inne i Faraday-buret gjennom en bølgeleder med en optisk fiber.

Egenskaper

  • Overføringen av optiske signaler kan gjøres gjennom en enkelt fiber siden dette tillater dobbelt så mye dataoverføring sammenlignet med en tvillingfibertype.
  • Autoforhandlingsfunksjonen lar UTP-porten automatisk velge 10M eller 100M og Full Duplex eller Half Duplex.
  • UTP-port støtter MDI / MDI-X auto crossover
  • Støtter flytkontroll
  • Støtter 1552 Byte-pakke
  • Innebygd beskyttelse mot lynet kan forhindre stor skade på omformeren forårsaket av induksjon av et lynnedslag.
  • Design av intern eller ekstern strømforsyning for valg av brukere

spesifikasjoner

  • Driftsstandarder: IEEE802.3u, 10 / 100Base-TX og 100Base-FX
  • MAC-adressetabell: 1K
  • LED: Strøm, FX 100, FX Link / Act, TX 100, TX FDX, TX Link / Act.
  • Strøm: AC 110V - 220V til DC 5V; DC48V til DC 5V
  • Omgivelsestemperatur: 0 - 50 ° C
  • Lagringstemperatur: -20 - +70 ° C
  • Fuktighet: 5% - 90%

Connector

  • UTP: RJ-45 10 / 100Mbps
  • Fiber: SC 100Mbps

Kabel

  • UTP: Cat. 5 UTP (maks. Avstand opptil 100m)
  • Fiber (single mode): 8,3 / 125, 8,7 / 125, 9/125, 10 / 125μm (maks. Avstand opp til 90km)

Flytkontroll

  • Full dupleks: IEEE802.3x
  • Halv dupleks: Backtrykk

dimensjoner

  • Intern kraft: 30 × 110 × 140 mm
  • Ekstern effekt: 26 × 70 × 93 mm

Vil du gjerne ...

For å få et tilbud for UTP-datalinjefilter Innen 24 timer fyll ut skjemaet under.

Fiber optic ethernet converter set + waveguide
* Merk: De røde blokkene kreves
Produkter relatert til UTP-datalinjefilter

Signal linje filtre

Audio, DVI og USB datalinje filter